KariéraSpolečnost UNIGEO a.s. nabízí zázemí silné a stabilní společnosti s dlouholetou tradicí.

Od našich zaměstnanců očekáváme profesionalitu, chuť učit se novým věcem, vysoké pracovní nasazení, odpovědnost, samostatnost, časovou flexibilitu a také loajálnost ke společnosti.

Kromě jiného, společnost pro své zaměstnance čerpá podporu z Evropského operačního programu Zaměstnanost – viz zde.

 UNIGEO a.s. si cení kvalifikovaných a zodpovědných zaměstnanců.  Umožňuje jim další vzdělávání a podporuje jejich osobní a kariérní rozvoj.

Záleží nám na tom, aby se naši zaměstnanci cítili v práci dobře a byli spokojeni i mimo ni, a proto jim poskytujeme řadu benefitů vyplývající z kolektivní smlouvy, z nichž vybíráme:

 • Týden dovolené navíc a další pracovní volno s náhradou mzdy (např. zaměstnancům při péči o rodinné příslušníky)
 • Příspěvek na stravování
 • Příspěvek na penzijní připojištění
 • Odměny při významných pracovních a životních výročích

Odpovídající finančních ohodnocení, výplatu ve stanoveném výplatním termínu nebo poskytování osobních ochranných pracovních pomůcek považujeme za samozřejmost nikoli za benefit.UNIGEO a.s. si cení kvalifikovaných a zodpovědných zaměstnanců.  Umožňuje jim další vzdělávání a podporuje jejich osobní a kariérní rozvoj.

 Pokud máte zájem pracovat v naší společnosti a nenašli jste v aktuální nabídce pro sebe vhodnou pracovní pozici, která by Vás oslovila, neváhejte a zašlete nám svůj životopis a pište zprávu s informacemi o sobě na email: podatelna@unigeo.cz a v předmětu uveďte PRACOVNÍ POZICE. (Prosím, nevyplňujte informace v sekci Kontakní formulář.) V případě, že budeme obsazovat pracovní pozici odpovídající Vaší kvalifikaci, budeme Vás informovat.

 

  Souhlasím se zpracováváním osobních údajů. *
   

  Zasláním životopisu nebo vyplněním registračního formuláře vyslovujete souhlas se zpracováním a uchováním Vašich osobních údajů v naší personální evidenci za účelem případného sjednání pracovně-právního vztahu na dobu nejdéle 6 měsíců. Svůj souhlas můžete kdykoli odvolat.

  Kontakt:
  Útvar personalistiky a mezd
  Tel. 725 880 646
  E-mail: veresova.silvie@unigeo.cz